666 - Haniebna katolicka sekta

1 - Liczba 666 bestii w Księdze 7 - Pismo Święte zabrane przed ludźmi
2 - Kłamstwo 666 o Piotrze 8 - Kapłaństwo wykolejone przez sektę 666
3 - Jezus nas jasno uprzedził 9 - Pismo Święte profanowane przez bestię 666
4 - Jan prosi o obliczenie liczby 666 10 - Ludzie naznaczeni przez 666
5 - Oto obliczenie liczby 666 11 - Rozważamy bestię 666
6 - Ohydny znak bestii 666 12 - Religie są sektami do usunięcia

Udział liczby 666 bestii w Księdze Życia Baranka

Rozdział 4 zawiera to, co jest oznajmione powyżej na temat 666 (bestia z apokalipsy Jana). Ale to nie jest tematem Księgi. Jeśli pokazujemy gniew Baranka dotyczący liczby 666, która nas zaślepia, to w celu przekonania świata, że ohydne kłamstwa katolickiej sekty i okrucieństwa, jakich się dopuściła ; są niewątpliwie udziałem tej bestii 666, tak nazwanej przez Jana, który ją opisał i zdecydowanie wskazał. Nie należy więc mylić trucizny tych sekt, które ciemiężą ludzi i zabijają ich, z antydotum będącym Księgą Życia Baranka, który ich wyzwala i ratuje.

Wielu wybierze więc śmierć zamiast przeczytanie tej księgi, co by ich uratowało, ponieważ bestia 666. którą oni adorują, pociągnie ich wszystkich w swoim upadku. Jest to pewne, ponieważ po 20 - tu stuleciach długiego wpajania kłamstw, które biorą za prawdę, ci biedni ludzie nie mają już zdolności aby rozpoznać Syna Człowieczego i aby pójść za nim. Nie wierzą biblii, która go zapowiada, bowiem nie są oni prawdziwymi chrześcijanami, w co wierzą ; ale katolikami wszechstronnie sektarnymi, zaprogramowanymi i zamkniętymi na wszystko, twardo wierzą w rzeczy najbardziej nieprawdopodobne.

W przeciwieństwie do tych nieszczęśników, jeśli posiadacie jeszcze otwarte umysły, chętnie czytajcie Księgę, aby poznać prawdę równie dobrze o bestii 666 jak i o jej występkach, aby zrobić miejsce dla Baranka i wysłuchać go ; oraz przeżyć to, co się zbliża.

Karygodne kłamstwo bestii 666, które zgubiło cały świat

(Piotr nigdy nie był kimś innym, jak postacią Syna Człowieczego, sobowtórem Jezusa)

Postacią nowego testamentu (tak jak wymyślona postać z powieści) Piotr nie mógł udać się do Rzymu, aby zbudować kościół Jezusa, ani nie umarł w tym mieście ! Ale rzymska sekta 666, która zamieszkała wszędzie, w każdym najmniejszym zakątku, głosi to, aby zalegalizować swoje istnienie. I tak oto ludzkość całego świata wpadła w sidła tego kłamstwa ! Z tego powodu, dzisiaj nieliczne są osoby, które mogą wierzyć w przyjście Syna Człowieczego, którego Jezus i Pismo Święte zapowiadają na ostateczne czasy, do których doszliśmy. Ilu więc zginie podczas tego, co nieubłaganie nadchodzi ? Jak podążać za Barankiem i zostać przy życiu, jeśli nie ma się zdolności go rozpoznać ?

Jednakże Jezus nas jasno przestrzegł przed 666 :

Mateusz 23:8-12 Jezus powiedział : Otóż wy nie pozwalajcie nazywać się Rabbi, albowiem jeden jest wasz Nauczyciel, a wy wszyscy braćmi jesteście. Nikogo też na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem ; jeden bowiem jest Ojciec wasz, Ten w niebie. Nie chciejcie również, żeby was nazywano mistrzami, bo jeden jest tylko wasz Mistrz, Chrystus. Największy z was niech będzie waszym sługą. Kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się poniża, będzie wywyższony.

A kto jest nazywany mój ojcze lub ojcze święty ? Poznaje się drzewo po jego owocach, rzekł jeszcze Jezus. I od 2000 lat, jakie są owoce tych, którzy każą się nazywać mój ojcze lub ojcze święty ? Łajdackie i znane światu, oto one : kłamstwa, postrach, stosy, inkwizycje, prześladowania, masakry, skandale.

To są właśnie hańby popełnione przez katolicką bestię, która chowa się pod skórą owieczki. Jej członkowie mogą więc gwałcić przykazania prawa i mówić, że są wysłannikami Boga ? Apokalipsa wyniknie od tej przeklętej bestii 666 i od tych, którzy są do niej przywiązani. Ale wszyscy przepadną, potwierdza Baranek.

Jan prosi o obliczenie liczby bestii 666

To wskutek dominacji tej sekty, Jan w swoim czasie (apokalipsa 13) opisał perfekcyjnie tę, którą określił jako 666 i nazwał bestią, która wychodzi z ziemi (która wychodzi z Rzymu) i z morza (śródziemnego) w kierunku państw, którymi chce zawładnąć lub skolonizować. Pokazuje ją palcem, aby ukazała się jako liczba 666, a następnie mówi :

Tu jest potrzebna mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy : liczba to bowiem człowieka. A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć. (666)

Jan nie mówi o liczbie Boga, ponieważ jest napisane, że w oczach Boga jeden dzień jest jak tysiąc lat ; on mówi że 666 jest liczbą człowieka, którą trzeba rozumieć dosłownie, tak jak to pokazuje tabela.

Oto niepodważalne obliczenie liczby 666 z apokalipsy Jana.

Aby zdać sobie sprawę z realnej impostury tego, który jest określany przez 666, poznajmy definicję VICAIRE (zastępca) którą znajdziemy w słowniku :

WIKARIUSZ (z łaciny, vicarius zastępca dowodzącego) Ten, który trzyma miejsce innego. Wikary Jezusa i Piotra, papież.

Wikary Jezusa oznacza zastępcę syna Boga, i po łacinie pisze się : VICARIUS FILII DEI. Co daje liczbę niepodważalną 666 tabeli i jest zaprezentowane jako złowrogie przez Jana, bowiem nikt nie może pretendować do zastąpienia Syna jedynego, ponieważ Jezus jest nikim innym, jak postacią Baranka przychodzącego napisać Księgę Życia, która wprowadza dzisiaj Prawdę na świat. Piotr jest postacią Baranka, Syna Człowieczego, który leży na piersi Jezusa. Każdy to zrozumie.

666 -VICARIUS FILII DEI
Ewidentne obliczenie liczby 666 bestii z apokalipsy Jana

Baranek (Shiloh) ukazuje, że przez wieki byliśmy wprowadzani w błąd, oszukiwani, zastraszani i mentalnie modyfikowani przez tą starą sektę przeklętą przez Boga, która każe się nazywać : nasz "święty kościół-matka", podczas kiedy rządzi nim VICARIU FILII DEI, na tiarze którego znajduje się liczba bestii 666.

Podczas dwóch tysięcy lat, bestia ta wyrządziła mnóstwo zła Człowiekowi. I wyrządza mu jeszcze więcej w dzisiejszych czasach, ponieważ w wyniku kłamstw i profanacji Pisma Świętego, które niszczą realny sens przepowiedni oraz przez zniszczenia prowadzone przez wielkie mocarstwa jej zwolenników, cała Ziemia jest niszczona ! Tak właśnie jest, bowiem to z jej powodu ludzie są wynaturzeni i przestawiają dobro i zło. W tych ostatnich czasach denuncjować ją jest obowiązkiem ratunku publicznego, ponieważ apokalipsa nadchodzi nieubłaganie z coraz większą szybkością, i nic jej nie powstrzyma.

Ohydny znak bestii 666 z apokalipsy jest również bardzo wymowny

Jeśli dotyczy to znaku bestii 666, Jan napisał :

Apokalipsa 13:14-16 I czyni wielkie znaki, tak iż nawet każe ogniowi zstępować z nieba na ziemię na oczach ludzi. I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano uczynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii, która otrzymała cios mieczem, a ożyła. I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. I sprawia, że wszyscy : mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia, imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest potrzebna mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy : liczba to bowiem człowieka. A liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć. (666)

Jest wytłumaczone, że ochrzcić znaczy zanurzyć w wodach Pisma Świętego, czyli nauczyć. Pismo Święte mówi :

I rzecze do mnie: Wody, które widziałeś, gdzie nierządnica ma siedzibę (Rzym), to są ludy i tłumy, narody i języki.

Czyli bez wątpienia znak bestii 666 jest to namaszczenie kreślące znak krzyża Chrystusa, który kapłani Szatana kładą na prawej ręce i na czole noworodków podczas udawania chrztu, aby ich sobie przywłaszczyć. W ten sposób, mogą z nich żyć od ich narodzin aż do ich śmierci, cały czas przeszkadzając im w poszukiwaniu prawdy. I ci biedni ludzie naznaczeni przez bestię 666 gubią także ich dusze ; ponieważ codziennie wierzą w to, co nie powinni wierzyć : adorują to, co nie powinni adorować ; i robią to, co nie powinni robić. Jest to największa ohydna potworność !

Zauważcie mimochodem, że powyższe wody są tymi, po których Jezus chodzi, ponieważ jest on wyniesiony ponad wszystkich. Te wody są alegorią mas ludzkich. Księga Życia przekona was o tym z łatwością.

Pismo Święte ukradzione ludziom przez bestię 666

(Wyciąg z rozdziału 4 skazującego bestię 666)

(22) W związku z tym, nikt nie może być strażnikiem Pisma Świętego, które jest przeznaczone dla wszystkich ludzi, aby żyli wedle niego osądzeni przed Sądem Ostatecznym. Nie było więc ono wcale przeznaczone dla określonego narodu i znacznie mniej dla tych hipokrytów, którzy zawładnęli nim, aby panować nad światem. Nie postrzegając wcale, że Syn Boży był, w Piśmie Świętym, obrazem dzisiejszego Syna człowieczego, pospieszyli się oni twierdząc, że on już był i że więcej nie wróci. Wmawiali oni następnie narodom, że oni sami byli zesłani na ziemię, aby przejąć pochodnię. Także, aby nadużyć zaufania ludzi i żyć na ich koszt, kilku z tych, którzy współpracowali z rzymianami, założyli sektę na podstawie kłamstwa, które chcieli narzucić przemocą. W ten sposób zrobili z ich historii hańbę, ogromne pasmo cierpień z niewinnej krwi, które ich śledzi i którego nie mogą już zatrzeć za sobą.

(23) Dla was wszystkich, którzy poszli w te ślady, czym jest waszym zdaniem ta sekta rzymiańska i wszystko to co jest z nią związane ? Osobiście nie widzę różnicy między sępami, które tańczą wokół martwego ciała kłócąc się o nie, a kapłanami tej sekty, którzy robią to samo wokół wizerunku Tego, którego widzą ukrzyżowanego do drewna jak złoczyńcę. Sępy i tego rodzaju księża są z tej samej rasy, mają te same rytuały, taki sam styl życia o rozrywane ciała. Dołączyli Jezusa do śmierci ! Brzydzę się nimi, mdli mnie. Byłoby lepiej dla nich żeby się nigdy nie urodzili. Ponieważ tym razem poznają tego co ma otwarte oczy, i który zna słowa Boga, pierworodnego, którego prorocy nazywają Światłością dla narodów. Wtedy będą widzieli różnicę z tym, którego umieszczają jako wizerunek na grobowcach, i który nie dotyczy w żaden sposób Syna, ani Ojca, który zsyła go dziś na świat.

Kapłaństwo Zbawiciela wykolejone przez katolicką sektę

Syn Człowieczy pisze w rozdziale 5 :

(2) Uczony przez Tego, który go zsyła w oznaczonych czasach, Syn oświeca ludzi na temat wszechświata, aby znali Boga, wiedzieli kim są, skąd pochodzą i jak będzie wyglądała przyszłość aż do końca egzystencji układu słonecznego. Przychodzi on rozszerzyć dzieło Mojżesza, aby urodzili się ponownie ci wszyscy, którzy pozostali świętymi i sprawiedliwymi. Uczy on ich o rzeczywistości, aby ich wyzwolić i oddzielić od tych, którzy żyją na ich koszt, ponieważ są oni dobrym ziarnem i nasieniem królestwa. W związku z tym, kapłaństwo Syna nie może być w żaden sposób przekazane lub zlecone innemu ; tym bardziej, że w chwili gdy przybywa i wskrzesza zmarłych, świat natychmiast zmienia się. Nikt na świecie nie mógł więc twierdzić, że udał się na jego miejsce.

(3) Pod koniec tych dwóch tysiącleci, świat widzi nareszcie, że żył w pełni ułudy. To dlatego haniebny kościół rzymski przekonywał go z łatwością, że kontynuuje dalej kapłaństwo Jezusa, podczas gdy nie jest ono w żaden sposób przenośne, i że było ono suwerenne. Oszukując was w ten sposób na temat Pisma Świętego, zasiadł jako król do chwili obecnej, w której jest on rzucony na dno przepaści zgodnie z tym co jest przepowiedziane. Czy rozumiecie, że jeśli nie zakończyłbym jego oszustwa, cały świat zostałby stracony na zawsze ? Byłoby już po nim, ponieważ z powodu tego kościoła, który pochłonął moją winnicę, nikt nie mógłby się dowiedzieć kim jestem ani za mną podążyć. Zginęlibyście wtedy aż do ostatniego.

(4) Aby was oświecić i zapobiec katastrofie, pokażę wam jak ten kościół zaczął się ukształcać w czasach Jana (który był okresem apogeum imperium rzymskiego) a nie okresem Jezusa. Po czym ci, co interesują się Pismem Świętym zrozumieją lepiej nowy testament, który jest skalany tym zgubnym imperium.


Nota : Rozumieć występki rzymian, pozwala lepiej poznać oszukaństwo tej bestii 666 wydzielającej smrodliwy odór, która rozpostarła się na świecie od tej pory i zdołała się zaakceptować (przez kłamstwo i postrach) przez narody, które są w trakcie umierania i które znikną na zawsze.

Zobacz dalszy ciąg, który skazuje jeszcze więcej 666...

Profanacja Pisma Świętego przez katolicką sektę

(Wyciąg z rozdziału 5 skazującego ponownie 666)

(26) Mam coś jeszcze wam do pokazania. Na końcu nowego testamentu, Jezus rzekł :

Ja świadczę każdemu, kto słucha słów proroctwa tej księgi : jeśliby ktoś do nich cokolwiek dołożył, Bóg mu dołoży plag zapisanych w tej księdze ; A jeśliby ktoś odjął co ze słów księgi tego proroctwa, to Bóg odejmie jego udział w drzewie życia i w mieście świętym (do którego was zabieram ze sobą) które są opisane w tej księdze. Mówi ten, który o tym świadczy : Zaiste, przyjdę niebawem.

(27) Chociaż jest to ostrzeżenie jasne, to bez skrupułów członkowie sekty rzymskiej profanowali Pismo Święte, zmieniając słowa, wprowadzając mylne adnotacje, zniekształcając lub usuwając fragmenty, które ich potępiają ; a także wypełniając go figurami i obrazkami posągów, które zapobiegały komukolwiek pojąć przepowiednię. Toteż, jeśli posiadacie stary testament i nowy testament opatrzone znakiem kościoła rzymskiego, możecie je spalić w ogniu, nic nie są one warte. Szukajcie księgi, które zawierają wyłącznie Pismo oryginalne przetłumaczone z języka hebrajskiego lub greckiego, i które nie są dotknięte przez profanujące ręce tej sekty lub innych sekt. I jeśli nie możecie ich dziś znaleźć, nie rozpaczajcie. Cytuję fragmenty Księgi, która wpadła mi w ręce, fragmenty, z których pojmiecie przepowiednię i poznacie Syna człowieczego z całą pewnością.

Osoby naznaczone przez bestię 666 są skazane

Dzisiaj, młodzi lub starzy, ludzie mentalnie zmienieni przez kłamstwa bestii przez stulecia, nie są oni w stanie rozpoznać dobrego pasterza, Baranka, Syna Człowieczego, który przychodzi zebrać plony z Ziemi. Uczynią go nawet swoim wrogiem, ponieważ bestia 666 zabiera im każdy kontakt z rzeczywistością.

Toteż, z powodu ich obsesji, która nie pozwala im słyszeć głosu dobrego pasterza, nie będą oni mogli pozostać żyjącymi podczas tego, co nadchodzi ; ponieważ nie będą wiedzieli jak się zachować ani gdzie się schronić podczas wypełnienia się sentencji. Nie mogą, ponieważ znak bestii 666 skazuje dzisiaj tych, którzy ją otrzymali. Nie mają oni uszu, aby słyszeć Syna Człowieczego, który przychodzi ożywić zmarłych (nas wszystkich) i uratować świat. Ich poglądy zmuszają ich widzieć w nim uzurpatora, bajarza być może, z całą pewnością złoczyńcę i to wszystko, bez zadania sobie trudu, aby go wysłuchać. Tak więc wypełnią oni przepowiednię ich dotyczącą i znikną. Tylko młodzi sercem chrześcijanie, z czystymi umysłami, przeczytają Księgę i będą uratowani, ponieważ zrozumieją oni, że tylko posłaniec nieba może mieć uniwersalny umysł, aby mówić tak, jak on to czyni.

Zastanówmy się nad bestią 666, haniebną katolicką sektą

Sukcesywni symulanci tej sekty, którzy się głoszą wikarymi Syna Boga ( VICARIUS FILII DEI) otwarcie i z pogardą zachowują się wobec Jana, który oskarża ich i liczbę 666 na ich tiarach... Gdyby wierzyli w wypełnienie się Pisma Świętego, czy wstaliby oni na czele tego zbrodniczego kościoła, odpowiedzialnego za wojny, masakry, zabójstwa, prześladowania i tortury tysięcy dzieci, kobiet i mężczyzn, jak również cierpienia na całym świecie ? Jeśli wierzyliby w Boga i w jego proroków, ten który ogłasza się ojcem, nie bałby się przyjścia Jezusa, Syna Człowieczego, który by go ściął natychmiast ? Ich niedowierzanie i ich występki potwierdzają ich oszukaństwo ! Jest to sama oczywistość, bowiem Jezus mówi pod koniec Pisma Świętego :

Apokalipsa 22.12 Oto przyjdę niebawem, a moja zapłata jest ze mną, by tak każdemu odpłacić, jaka jest jego praca.

Wasza świadomość podyktuje wasze postępowanie względem Baranka, który istotnie nadchodzi rozdać każdemu to, na co zasługuje. Co należy rozumieć, że zdemaskuje on winnych ruinie świata i zmusi każdego do osądzenia siebie według swoich czynów.

Bądźcie więc ciekawi dowiedzieć się kim jesteście i czego możecie oczekiwać od waszego własnego sądu. Jeśli możecie czytać Księgę Życia Baranka od początku do końca, nawet nie wszystko rozumiejąc, nie obawiajcie się, bowiem już należycie do wybranych.

Wszystkie religie są sektami do potępienia

Należymy do Boga, a nie do religii ! Jet więc oczywiste, że nie można należeć do religii bez należenia do szkodliwej sekty, ponieważ modyfikując umysł dzieci aby modyfikować Człowieka, religie są zawsze źródłem nieszczęść i cierpień i okazują się najgorszymi wrogami ludzkości. Absolutnie nie dotyczą one wiary ; ponieważ wiara pcha aby kochać swojego bliźniego ; ona nie pcha, aby go zdominować. oszukać go i żyć z niego, a jeszcze mniej podporządkować go sobie albo go zabić.

Ale sekty nie są zawsze religijne...

(wyciąg z rozdziału 5, który pokazuje występki 666)

(29) W chwili gdy Wybrany wznosi się na świecie, trzeba spodziewać się, że utworzone sekty ciemności stają wszystkie przeciwko Niemu, ponieważ wiedzą, że ich koniec nastąpi. Prawdę mówiąc, czym jest sekta ? Chodzi o grupę osób mających wspólne powinowactwa, i które są zwolennikami doktryny w środku stowarzyszenia. Jest ona rozpoznawalna poprzez jej założycieli i jej następców, którzy organizują hierarchię, aby ogłaszać cechy ich doktryny i nagrody, których trzeba się spodziewać, podczas korzystania z głoszonych idei, z pieniędzy, z uległości, i w razie potrzeby z karania dysydentów. Postępują oni w ten sposób, ponieważ naprawdę, ci co zakładają sektę są pasożytniczymi osobami powołując się na Boga z góry ich piedestału, aby lepiej wniknąć w umysły bezbronnych i żyć ich kosztem. Lecz te, które przybrały formę podczas okresu ciemności nie są wyłącznie religijne ; ponieważ wszystkie zespoły złożone z politycznych ludzi, którzy bronią tej samej opinii, lub ludzi w poszukiwaniu władzy lub zysku, są również sektami, nawet jeśli wcale nie przywołują Boga.

(30) Oto dlaczego, możemy powiedzieć że ten świat dzisiejszy Wieży Babel jest ogromną organizacją różnych sekt, i długo trwającego nauczania, którego jesteście codzienną ofiarą, i który został utworzony, aby was ubezwłasnowolnić, którego będzie wam trudno się pozbyć. Jest to wielkie nieszczęście, zwłaszcza że ten fałszywy prorok który był uważany za wikariusza Syna Bożego, który sprzeciwi się jego nadejściu, jest tym, który wywoła największą liczbę zgonów na całej powierzchni Ziemi ; ponieważ, niezliczone rzesze niewinnych, uwięzionych przez jego sektę, nie będą mogły od niej odstąpić. Zginą oni, podobnie jak zginą wszyscy ci, którzy nie będą mieć świadomości tego, że to nie w tamtych czasach, dwa tysiące lat temu, lecz właśnie dziś, Bóg posyła Emmanuela, aby położył on kres haniebności. Należy więc podchodzić ostrożnie do wszystkiego, co wam przekazuję.

Strona główna
Podsumowanie Księgi Życia
Darmowe pobieranie księgi życia w formacie PDF lub EPUB
Zamów wydaną księgę u wydawcy : PLUMOR
Kontakt
Pokaz rysunków z księgi
Filmy wyreżyserowane przez czytelników
Pomoc
TOP
Kontakt ...
iconezamknąć