Nauka uniwersalna - Duch uniwersalny

Czy Baranek jest taki jak inni ludzie ?

Jest taki jak wszyscy ludzie, poza tym że jest trochę ponad przeciętnego, jakiego ziemia nosiła. To właśnie ta przeciętność we wszystkim daje mu obowiązkowo ducha uniwersalnego zdolnego do połączenia nauki. Duchowe podejście, które przekazuje czytelnikowi, i który wznosi się oraz sprawiedliwy świat, do którego go zabiera pozwalają zrozumieć, że jest on dobrze opisany przez Syna Człowieczego, (namaszczony przez Boga) ; przez tego który nas poprowadzi do całej prawdy zapowiadanej przez stary i nowy testament. Jest oczywiste, że tylko jedna niewielka księga która oświeca i wyzwala Człowieka prawdą, może być napisana tylko przez tego, którego wyrozumiałość jest nieograniczona. Tak więc, to właśnie o zapowiadanym Synu Człowieczym rozmawiamy, a nie o kimś innym. W naszym interesie jest go wysłuchać, ponieważ od tego zależy nasze życie.

Czy księga życia jest dziełem teologicznym ?

Napisana przez wysłannika nieba, który udowadnia swoją tożsamość, rzeczywiście jest mowa o księdze teologicznej, ale jest również pełnym i ukończonym dziełem o kosmosie, o fizyce, o astronomii, geologii, antropologii, filozofii, metafizyce, i o innych gałęziach nauki... Jest to więc Księga o nieograniczonym zasięgu. Należy więc wstrzymać się z oceną, zanim się jej nie przeczyta, aby nie mylić z zasmucającymi stwierdzeniami sekt religijnych, naukowych, politycznych albo tymi, które uważają się za intelektualne - Ten rękopis jest rzeczywistym wypełnieniem się przepowiedni - Zawierający 467 stron i zilustrowany przez 64 rysunki, odpowiada on na wszystkie pytania, które dotyczą wszechświata i egzystencji. Czytając go w spokoju, z daleka od zgiełku miasta, prawda staje się szybko ewidentna, oczywista i namacalna.

Czy Człowiek czyni naukę ?

Nie mieszajmy nauki i umiejętności. Obca Człowiekowi, który jest jej owocem, nauka jest tą, która czyni ciała niebieskie i istoty. Umiejętność jest tym, co czynią istoty, Człowiek również. Człowiek nie jest więc naukowcem, ponieważ nie może tworzyć, jak tylko z tego, co istnieje niezależnie od jego woli. Nie rozumiejąc tego cały czas, Człowiek nie widzi, że doskonale posiada znajomość tego, co niszczy glebę ziemi, powietrze, wodę, klimat, pierwotny porządek i wszystko to co istnieje i żyje. Jak więc zobaczy, że świat umiera przez niego ? Tym niemniej, wystarczy być świadomym zaawansowanych zniszczeń planety, aby wiedzieć że dobrze znamy nie to, co tworzy świat, lecz to co jest niszczycielskie dla świata, ale nie rozumiejąc zarazem że jest się odwrotnością wszystkiego... A kto dostrzega, że doktryny religijne lub naukowe oddalają nas nieustannie od Prawdy i niszczą nasze zdolności i nasze sumienia ? Nikt ! Tak więc stają się szalonymi przez tych ludzi, niszczymy całą ziemię skazując nasze dzieci. Nasza zasługa do życia zanika, bez Syna Człowieczego umarlibyśmy wszyscy, bez wyjątku.

Czy nauka uniwersalna ujawnia naszą ignorancję ?

Rzeczywiście, ta Księga ukazuje, że jesteśmy osłami, jeśli dotyczy to nauki w szerokim zakresie. Baranek wyjaśnia, że bez wiedzy Człowiek jest nagi i z tego powodu umiera, ale od tej pory musi unieść całą prawdę. Jest więc niepodważalne, że ukazanie się Księgi Życia, która ujawnia tę prawdę jest największym wydarzeniem od narodzin ludzkości. To dlatego należy ją czytać z wielką uwagą i tym chętniej, że dzisiaj, kiedy świat zamyka swoje podwoje i nieubłaganie upada ; nie mamy innego wyjścia, jak ją wysłuchać.

Jak się zachować wobec tego wielkiego zamieszania ?

Najpierw należy przeczytać samemu tę ulubioną księgę, aby wejść do świątyni, to znaczy do rzeczywistości, do tego co naprawdę istnieje. Następnie, ci co rozumieją obowiązkowo muszą ją rozpropagować innym, aby oni też zdobyli wiedzę. We wszystkich przypadkach, jest bardzo polecane, aby ją posiadać (jest Ona bezpłatna na tej stronie internetowej) i czytać ją, kiedy jest to jeszcze możliwe, ponieważ czas ucieka i świat jest w trakcie zmian.


Bardzo przystępnie Emmanuel tłumaczy wszechświat, od dużej nieskończoności do małej nieskończoności, i ukazuje przyszłość Człowieka i świata.

Strona główna
Podsumowanie Księgi Życia
Darmowe pobieranie księgi życia w formacie PDF lub EPUB
Zamów wydaną księgę u wydawcy : PLUMOR
Kontakt
Pokaz rysunków z księgi
Filmy wyreżyserowane przez czytelników
Pomoc
TOP
Kontakt ...
iconezamknąć