Wielkanoc polega na spożyciu Baranka

Należy rozumieć, że spożywać Baranka to spożywać pokarm ducha, którego on przynosi


(Wyciąg z rozdziału 8 Księgi Życia - Wielkanoc Wiekuistego)


(23) Ktokolwiek spożyje moją księgę, spożyje Baranka. Dozna on wtedy wielkanocy Wszechmogącego, ponieważ ja jestem waszą wielkanocą. I w następnych dniach, gdyż ją spożyjecie, będziecie napełnieni mocą i gotowi ruszyć na wysokości waszych krajów i tam gdzie wam doradzę. Na ten temat, mam coś wam do pokazania ; ponieważ jest pewne, że nie możecie czytać testamentu Mojżesza, kim byście nie byli. Jednakże, możecie wszyscy pojąć fragment, w którym on ustala wielkanoc. Tłumaczy on jak i gdzie spożywamy baranka, a potem wnioskuje w ten sposób :


Księga Wyjścia 12:11 Tak zaś spożywać go będziecie (Baranka) : Biodra wasze będą przepasane, sandały na waszych nogach i laska w waszym ręku. Spożywać będziecie pośpiesznie, gdyż jest to Pascha na cześć Pana.

  • Ostrzeżenie Mojżesza
  • Księga Życia Baranka zmusza do przejścia przez wodę i ogień. Jest bulwersująca, ponieważ staje się oczywiste, że świat wypowiada swoje ostatnie słowa i że zginie z wielkim hukiem. Co powołuje ostrzeżenie Mojżesza o wielkanocy, mówiąc że dzień w którym spożywa się Baranka, jest również dniem kiedy jest się gotowym wejść na wyżyny, aby się schronić.

  • Wąskie wierzeje  • Zobacz siódmy dzień

  • Wypełnienie Wielkanocy
  • Księga Życia Baranka naucza świętych duchem. Ci, którzy ją czytają w całości otwierają szeroko oczy i jasno widzą rzeczywistość i to co nadchodzi. Wiedzą więc bardzo dobrze, co należy zrobić, aby uratować ich życie oraz ich najbliższych w chwili, kiedy Bóg wykona swój wyrok. Te tłumaczenia są zgodne z Pismem Świętym, z przepowiednią.

Uwaga ! Przyjście Baranka oznacza, że świat wypowiada swoje ostatnie słowa...

Kiedy Jezus mówi do tego, którego ożywia : Wstań, weź swoje łoże i idź ! On mu mówi naprawdę : Obudź się, już czas, ułóż się do spoczynku, abyś czytał Księgę w spokoju i posuwaj się naprzód w wiedzy ! To jest właśnie prawdziwa wielkanoc ; bowiem spożywać Baranka, to wyjść z ciemności (zmartwychwstać) i szybko zmienić świat.

Strona główna
Podsumowanie Księgi Życia
Darmowe pobieranie księgi życia w formacie PDF lub EPUB
Zamów wydaną księgę u wydawcy : PLUMOR
Kontakt
Pokaz rysunków z księgi
Filmy wyreżyserowane przez czytelników
Pomoc
TOP
Kontakt ...
iconezamknąć