Darmowe pobieranie Księgi Życia Baranka
Część trzecia : Zasady egzystencji

58

Przygotowanie się

(1) Wszystkie istoty zostały stworzone wraz ze zdolnościami do przetrwania. Jak wyjaśniono, pierwsi ludzie zajmowali jaskinie tylko sporadycznie a nie permanentnie, ponieważ wiedzieli jak budować swoje domy, jak się odżywiać, jak się ubrać, jak się leczyć, pływać i założyć swoją rodzinę. Ich początkowa inteligencja, wyraźnie dawała im możliwość do związku opartym na przyjaźni, aby zapewnić ich potrzeby ; jak to zawsze było oczywiste dla ptaka, aby zjeść, latać, kąpać, gładzić swoje pióra, wybrać swój pokarm i zbudować gniazdo, by wychować swoje małe. Skoro nic nie było w stanie zmienić się w tych dziedzinach, jest we właściwej naturze rzeczy, że jak w przypadku prymitywnych plemion, plemiona w królestwie podobnie ofiarują swoim członkom środki utrzymania bez żadnej obawy o cokolwiek. Co nadaje sens Nowej Jerozolimie zbudowanej wokół prawa.

Siła wybrańców

(2) Aby miasto święte powstało, pozostało i nigdy nie zniknęło, wy, którzy otrzymujecie Ziemię w dziedzictwo, musicie pozbyć się z królestwa tych wszystkich, którzy staną przeciwko Duchowi Świętemu, tak jak to stanowczo rozkazuje prawo. Wielu wtedy powie, że jestem niezłomnym oraz nietolerancyjnym wobec tych, którzy szkodzą światu. Prawdą jest jednak, że tolerancja, która zmiękcza człowieka aż do stanu, w którym nie daje on rady utrzymać się o własnych siłach, nie należy do moich obyczajów. Czy myśleliście, że Bóg zesłałby pasterza, który toleruje oszustów i niszczycieli, i że ich poprowadzi z dobrej woli do królestwa wraz z Jego wybrańcami ? Jak więc mógłby zmienić się ten niesprawiedliwy świat ? Nawet o tym nie myślcie ! Nie moglibyście mnie rozpoznać ani zrozumieć dlaczego Bóg powiedział, że uczyni człowieka rzadszym niż najczystsze złoto.

(3) Mówię wam, ten, który został wybrany przez Boga, aby oddzielić owce od kozłów, nie toleruje, aby oni żyli razem. Nie nazywajcie mnie więc : tolerancyjny ! Ponieważ albo się zgadzam albo nie, albo wybaczam albo nie, lecz nie toleruję tego, co może być jak tylko złe. Nie toleruje się dobra, lecz tylko zło. W związku z tym, tolerancja jest dobrowolną akceptacją zła. Otóż, Ojciec nie zsyła swoich posłańców, aby zaakceptowali zło, lecz aby je pokonać. Dlatego właśnie tolerancja nie należy do szat proroków, lecz tylko do chwiejnych.

(4) Każda rzecz będąc mi oddana, używam te słowa Dawida, mojego ojca :

Kto skrycie oczernia bliźniego swego, tego zniszczę ;
Nie ścierpię oczu wyniosłych i serca nadętego.
Oczy moje zwrócone są na wiernych w kraju,
Aby mieszkali ze mną.
Kto chodzi drogą prawa, ten mi służyć będzie.
Oszust nie zamieszka w domu moim,
Kłamca nie ostoi się w oczach moich.

Z pewnością, pyszni, kłamczuchy oraz oszuści nie będą w stanie przetrwać, ponieważ mimo, że mają oni władzę, zostali już zwyciężeni przez prawdę.

(5) Aby dobro zwyciężyło, złe nawyki są wymienione oraz zwalczane przez prawo w królestwie. Dlatego też, będąc ponad wszystkimi, sprawiedliwi nie mogą już dać się więcej oszukać. Mówię wam, że lepiej być po ich stronie ; zwłaszcza, że wiedza o ich tożsamości daje im potęgę porównywalną do potęgi byków z ostrymi rogami, i którzy podnoszą głowę i patrzą na bele słomy porywane przez wiatr. Taka jest pewność siebie tych, którzy podnoszą głowę i taka jest słabość synów lochu więziennego, którzy, zostając porwani przez powiew ich kłamstw, są jak te bele słomy.

(6) Toteż, wy, którzy byliście uśpieni tolerancją niestrudzenie głoszoną przez gnębicieli narodów, obudzicie się i wywołacie burzę, jakiej jeszcze nigdy nie widziano, i którą nic nie będzie w stanie powstrzymać. Wtedy będziecie świadkami niezwykłego zjawiska, występującego tylko raz na tym świecie ; ponieważ ci, którzy wszystko posiadają i którzy wykorzystują ludzi, będą trząść się ze strachu ; podczas gdy ci, którzy zostali przez nich obrabowani i którzy są w niewoli, będą śmiać się z tego co się dzieje z nadejściem Posłańca. Wszystko się nagle zmieni, nic już nie będzie jak dawniej.

(7) Tak więc, wy jagnięta, które budzi pokropienie żywą wodą, zebrani odtąd razem i tworząc wspólną siłę, która dowodzi wami w tym samym kierunku, rzucicie strach na Ziemię i staniecie się przerażeniem ludu ; ponieważ odtąd nic nie może wstrzymać waszego pochodu ani pohamować waszej determinacji. W dniu objawienia, strach przechodzi na drugą stronę, ponieważ to złoczyńcy zostają zniszczeni. Psalmy zgłaszają o tym w ten sposób :

Chociaż występni plenią się jak zielsko,
I złoczyńcy jaśnieją przepychem,
I tak idą na wieczną zagładę.

Rzucam się na nich, aby zniknęli na zawsze i ponownie nie zapełnili świat wrogami.

Ostrzeżenie dla wybrańców

(8) Teraz wiecie, że koniec świata nie jest końcem wszelkiego życia, i że nie jest nagłym i nieprzewidywalnym zjawiskiem, lecz konkluzją długiego procesu, nieuniknionym zakończeniem dzieł człowieka, który preferował ciemność od światła. Toteż, nic nie może zapobiec ani opóźnić jego nadejścia, ponieważ biorąc się za Boga, człowiek powinien dostać pamiętną nauczkę, która sprowadzi go do jego granic. Po czym, będą oni w stanie pojąć różnicę pomiędzy Stwórcą a stworzeniem...

(9) Z pewnością, inteligentni powiedzą, że nie jestem zdrowy na umyśle, i że zapowiadany koniec świata przez proroków, a zwłaszcza przez Jezusa nigdy nie nastąpi. Nie łudźmy się jednak. To nie ci, którzy go sprowadzili będą w stanie mu zapobiec, ponieważ co by oni odtąd nie powiedzieli lub zrobili, to i tak was nieuchronnie do niego prowadzą. Uważali się za ponad ludźmi, i myśleli móc na zawsze decydować o losie narodów, ale oto nagle nadchodzi Syn jedyny Boga, któremu cała Ziemia jest wręczona ! Wówczas będą oni reagować jak Bóg zechce, abyście nie mieli do niego pretensji.

(10) Zwrot do tyłu jest niemożliwy, jak już to tłumaczyłem ; ponieważ obrona swoich interesów, a ludzie tylko to mają na myśli, na to nie pozwala. Niech wam się zatem nie wydaje, że narody mogłyby złożyć broń, aby nie nastąpił koniec świata ; ponieważ długo wyjaśniałem, że przywódcy bardzo kochają swoje maszyny wojenne, za pomocą których rządzą tym światem. Jak złożyć broń, to do noża, albo w ogóle nie złożyć, ponieważ częściowe rozbrojenie może tylko zwiększyć niepokój oraz ryzyko wojny. Właśnie dlatego, narody nie są już w stanie złożyć broni, ponieważ jest już za późno ! A ich przesadna arogancja już was nie dotyczy ! Niech więc zakończą swoje dzieło ! Po czym, jeszcze lepiej zrozumiecie zalety prawa, i dlaczego jest napisane w księdze Izajasza :

Wtedy swe miecze przekują na lemiesze,
A swoje włócznie na sierpy.
Naród przeciw narodowi nie podniesie miecza,
Nie będą się więcej zaprawiać do wojny.

(11) Pokazałem Koło i jego światy, rozwój ciał niebieskich oraz sens egzystencji. I cierpliwie tłumaczyłem, że niezliczone światy w niebie przechodzą wszystkie przez ten przerażający dzień sądu ostatecznego i czyśćca, aby pozostali tylko ci ze świętym duchem, którym ich ziemia była obiecana. Aby uczyć o Bogu i o jego dziełach, dałem wam chleb z nieba. I wydostaliście się z ciemności, po tym jak poświęciłem swoje życie i przeżyłem ciężkie dni, aby było jasne i zrozumiałe to, co było niejasne i poplątane. I zdeterminowany poprowadziłem was do źródła żywych wód, ponieważ dokonałem wszystkiego co było możliwe, aby was oświecić i zbawić. Ale, jeśli nadal będziecie mieli wątpliwości co do mojej osoby i do tego, co wyjaśniam, powinniście skonsultować się z lekarzem i porozmawiać o tym, co wam dolega. A to dlatego, że pokazuję prawdę, którą nawet dziecko jest w stanie pojąć.

Światłem ciała jest oko. Jeśli więc twoje oko jest zdrowe, całe twoje ciało będzie w świetle. Lecz jeśli twoje oko jest chore, całe twoje ciało będzie w ciemności. Jeśli więc światło, które jest w tobie, jest ciemnością, jakże wielka to ciemność !

Czyli to znaczy, że należy robić wszystko to, co może nas uświęcić, aby móc dostrzec rzeczywistość. Wtedy więc ciemność, która jest w was, zamienia się w jasność.

(12) Ale, aby pocieszać się dalej swoją nieodpowiedzialnością i nie ruszyć się ze swojego miejsca, wielu będzie się starało zaprzeczyć Synowi człowieczemu, i nawet będą twierdzić, w sposób naukowców, że ludzie się w końcu przyzwyczają do niedogodności oraz do wszystkiego tego, co jest sztuczne. Nie wierzcie im, ponieważ wzrost zła nie może się dalej ciągnąć bez końca nie zagrażając życiu wszelkiej istocie. Ponadto, jeśli byłoby możliwe dostosować się do wszystkiego tego, co jest wbrew naturze, czyli do wszystkiego tego, co jest sprzeczne życiu ; tak więc moglibyśmy wypić bez urazy zgniłą wodę z rzeki, być odpornym na przeniesienie zarazków oraz na wszytko to, co powoduje choroby... Czy tak właśnie jest, słaby człowieku ? Lepsze niż cokolwiek innego, zapowiadany koniec świata udowodni, że człowiek nie dostosowuje się do niegodności, które on sam tworzy, ani do tych wszystkich strasznych chorób, które z nich wynikają.

(13) Zdołajcie dostrzec to, co trwa, i to, co nie może trwać. Bo to właśnie z takim poglądem wycofacie się na moment ze świata, aby schronić się na wzgórzach waszych krajów, na czas niezbędny do wykonania zniszczenia świata z hukiem oraz wprowadzenia sanktuarium. Na razie, posłuchajcie po raz kolejny, że nie powinniście oglądać się za siebie, lecz tylko patrzeć przed siebie. W przeciwnym razie, podobnie jak żona Lota, która obejrzała się za siebie uciekając w bezpieczne miejsce, zostaniecie zniszczeni, ponieważ Bóg dokona tego, co powiedział. A Jezus wielokrotnie zapowiadał wam to, co ma się stać w dniu, kiedy Syn człowieczy pojawi się.

(14) To Mojżesz, mój poprzednik, napisał o zniszczeniu Sodomy i Gomory. A to ja Emmanuel, jego następca podobny do niego, wam daję powody tego zniszczenia. Mojżesz i ja, dajemy wam te same ostrzeżenia, ponieważ właśnie znajdujemy się u schyłku tego świata, i to właśnie wtedy miasta, duże skorumpowane miasta zostaną zniszczone. A Lot jest człowiekiem, który choć mieszka w mieście, ma jeszcze uszy, aby usłyszeć oba anioły (Mojżesz i Emmanuel) które pojawiają się u schyłku świata ostrzec mieszkańców Sodomy i Gomory o bliskim zniszczeniu ich miasta. Po tym ostrzeżeniu, w które on uwierzył ; Lot wychodzi z Sodomy razem z żoną i ucieka na wzgórza wioski, aby uniknąć katastrofy. I tak właśnie będziecie musieli zrobić. Ale kiedy odeszli już kawałek, żona Lota obejrzała się za siebie i wtedy zamieniła się w słup soli. Co oznacza, że pragnie ona wrócić do miasta, i że jest załamana i przerażona z powodu fali ognia, która zwala się na Sodomę.

(15) Tak więc, kobiety, posłuchajcie mnie ! Jeśli jak żona Lota, pójdziecie za waszymi mężami na wzgórza, aby uniknąć katastrofy, to zróbcie tak, żeby nie patrzeć już tęsknie rozmarzonymi oczami na miasta, które były dla was wielką atrakcją i które opuszczacie. Porzućcie je na pastwę losu ! Ponieważ odtąd dotarłszy do końca historii tego świata, i po tym jak byłyście nauczone, nie ma już jak tylko mrok i nicość za wami, a nie światło i życie, które one znajdują się przed wami. Zwróćcie więc uwagę na to, co wam mówimy, a zachowacie wasze życie.

Powrót obcych

(16) Będąc największym bogactwem na świecie, różnorodność płci wymaga, aby zachować nasze cztery kolorowe pokolenia ludzkości. A ustalona pierwotna kolejność między wszelkimi rzeczami wymaga od nas, abyśmy nad nią czuwali, aby zachować trwałość. Toteż, aby różnorodność oraz niezbędna pierwotna kolejność wiecznie pozostały zapewniając ciągłość świata, należy na pierwszym miejscu, i póki jeszcze mamy czas, żeby każdy obcy wrócił do swojego kraju i swojego narodu, gdzie go brakuje. Taki jest pierwszy ruch, który prowadzi do sanktuarium, i każdy uda się w tym kierunku, nikt nie powinien się temu sprzeciwiać.

(17) Więc ty, który nie jesteś na swoim miejscu na tej ziemi, bez względu na ilość lat, od kiedy twoja rodzina nie mieszka już w swoim pierwotnym kraju, i bez względu na powód ; koniecznie musisz wrócić do swoich, tam gdzie ciebie brakuje. Musisz tego dokonać, aby wziąć udział w przywróceniu pierwotnego porządku, i aby twój naród mógł skorzystać z twojej wiedzy, którą nabyłeś w innych krajach. Będziesz zatem doceniany przez wszystkich i poszukiwany. Ale jeśli nie chcesz wrócić do swojego narodu i swoich korzeni, twierdząc, że jesteś więcej wart niż oni, lub jeszcze, że już do nich nie należysz, wiedz, że sprzeciwiając się woli Boga, zostaniesz skazany na śmierć. Otóż to, czego ja pragnę, to żebyś żył ! Ale nie przeżyjesz jeśli złamiesz prawa, które ja tobie przekazuję.

(18) Tak więc, czy jesteś imigrantem czy potomkiem rodziców imigrantów, wracaj bezzwłocznie z powrotem do swoich, do twojego pierwotnego kraju. Nie zdradzaj Boga, ani jego syna, ani twojego narodu. Bo inaczej, czy będziesz mógł twierdzić, że należysz do części wybrańców ? Jeśli jednak twój pierwotny kraj graniczy z krajem, w którym mieszkasz, będziesz mógł pozostać tam gdzie jesteś, ponieważ nie jesteś wcale inny od ludzi z owego kraju. Aby pozostać zrównoważonym, lepiej byłoby, żebyś pozostał wśród swoich. Jednakże, jeśli jesteś metysem, czyli pochodzącym z rodziców należących do dwóch różnych ras, będziesz miał do wyboru dwie możliwości : pozostać w kraju twojego ojca lub twojej mamy. Nie zostaniesz w ogóle odrzucony przez naród ani przez Boga. Cóż, teraz już wiesz co należy zrobić, aby być godnym Ojca, twojego własnego narodu, i aby pozostać przy życiu.

Ostateczne ostrzeżenie

(19) Z innego punktu widzenia, wiedzcie, że kraje uprzemysłowione są najbardziej oddalone od prawdy oraz które będą miały najwięcej trudności z jej przeniknięciem ; podczas gdy plemiona, które żyją jak na samym początku, czyli w zgodzie z naturą, są najbardziej do niej zbliżeni. Z tego powodu, jeśli nawet dowiedziałyby się te plemiona prawdy dopiero później, byłoby to bez przykrych konsekwencji dla nich ; ponieważ żyjąc zgodnie z zasadami natury, mniej będą one cierpieć z tego, co nadchodzi, niż nacje uprzemysłowione, które są przyczyną katastrofy i gniewu Boga.

(20) Tak więc wy, którzy słyszycie głos Syna człowieczego, i którzy widzicie jak spełnia się przepowiednia ; powinniście stale mieć się na baczności gotowi do ucieczki na wzgórza. W tym czasie i podczas waszego odstąpienia od świata, powinniście mieć na oku tych, którzy utrzymują się dzięki wam, ponieważ zauważą w waszym ruchu ich własną zgubę. Doprowadzi ich to do szaleństwa, a ten rodzaj szaleństwa zmusi ich do zatrzymania was za wszelką cenę. Najpierw spróbują zablokować Syna człowieczego. Następnie włożą mu koronę z cierni i zastawią pułapki na jego drodze. Wielu będzie mu pluło w twarz, rzucać w niego kamieniami, a niektórzy złożą przeciwko niemu fałszywe zeznania, ponieważ jest konieczne, aby Pismo Święte również spełniło się w tej kwestii. Ale nie bójcie się ich ! Bez Boga, bez dyrektora, bez światła, bez celu, zdezorganizowani i pozbawieni waszej obecności, która im była potrzebna do życia, będą bez sił i nie będą w stanie wam cokolwiek zrobić.

(21) Wtedy, z powodu Syna i proroków, którzy im wszystko zabierają, przejmując nawet kontrolę nad ich myślami ; większość przywódców narodów, handlarzy, bogaczy, zdobywców, religijnych, naukowców i wojskowych, którzy myśleli wiecznie dominować świat, będą zdezorientowani i nie będzie nikogo, kto by im towarzyszył ! Tak więc, ich skorumpowany świat bez wątpienia upadnie, zwłaszcza, że już jest w agonii. Ale wycofując się na wzgórza, będziecie kontrolować jego zakończenie, które nastąpi z hukiem, kiedy już będziecie w bezpiecznym miejscu. Co jest perfekcją, ponieważ wycofując się chociażby tylko z miast, już z nim będzie koniec ! Jest napisane, że Bóg nie ratuje używając broni. Teraz widzicie to w najlepszym świetle.

Przypomnienie Pisma Świętego

(22) Ten zagmatwany i zwyrodniały świat jest zrozumiały tylko wtedy, kiedy wiemy, że będzie on zniszczony zgodnie z tym, co Pismo Święte głosi, i że to wypełnienie nie może nastąpić jak tylko w dniu nadejścia posłańca Bożego. Jednakże wiecie, że ludzie już się kiedyś bali, że koniec tego świata nadejdzie niespodziewanie na nich, a mianowicie tysiąc lat po Jezusie. Otóż, ponieważ jest napisane (w apokalipsie) że Szatan będzie związany na tysiąc lat, i że następnie ma być uwolniony na krótki czas, ażeby wykonał swoje dzieło. Faktycznie, przez pierwsze tysiąclecie, tuż po tym jak był on znany, Jezus panował w sercach i nacjach. Następnie, pomału i z powodu hańby królów, cesarzy i religijnych, opuścił wszystkie myśli. Zatem Szatan zajął jego miejsce. Od tego czasu, to on rządzi i szykuje koniec świata, jak o tym świadczy to, co się dzieje wewnątrz krajów.

(23) Oczywiste jest jednak, że nic nie mogło się zdarzyć na końcu pierwszego tysiąclecia władzy Jezusa, ponieważ jest on ilustracją baranka, który walczy ze światem pod koniec stuleci, w czasach mesjańskich. Nie popełniajcie wówczas gafy wierząc, że podobnie jak tysiąc lat temu, nic się nie stanie ; ponieważ światło, które dzisiaj was oświeca wyprzedza bardzo blisko nadejście królestwa Bożego. Jesteście rzeczywiście w czasach mesjańskich, a to, co było powiedziane, się spełni, nie wątpcie w to. Ponieważ będąc w tych czasach, czyli tuż przed apokalipsą, nieuchronnie jesteście w obecności baranka, który jest zarówno Jezusem (postać baranka w Piśmie Świętym) oraz Synem człowieczym (osoba tego baranka na świecie).

(24) Moja cierpliwość do was będąc nieograniczoną ; oto więc, po raz ostatni, dla waszego zbawienia, przypominam wam główne aspekty tego, co powinniście zapamiętać o spełnieniu Pisma Świętego w dniu odnowienia wszelkiej rzeczy :

 • BOŻE NARODZENIE jest przybyciem baranka na świat w oznaczonych czasach. Posłaniec Boży, przychodzi on oświecić nacje i zbawić tych, którzy się zagubili.
 • UKRZYŻOWANIE jest reprezentacją cierpień, których doświadczamy wobec podłości popełnionych na ziemi, i które prowadzą świętych z ostatniego dnia do duchowej śmierci dla tego świata, dla którego stają się oni obcy.
 • WNIEBOWSTĄPIENIE jest stopniowym wzniesieniem się człowieka aż do wstąpienia na górę Pana, która jest zbudowana na szczycie gór, z których wszystko zostaje ujawnione i widoczne dla jego oczu.
 • WIELKANOC polega na spożyciu baranka Bożego (chleb z nieba), aby uzyskać Ducha Świętego, który pozwala przejść ze świata ciemności do świata światła.
 • ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO jest dniem, kiedy wybrańcy otrzymują Ducha Świętego oraz prawo, które zachęca do zgrupowania się w górach ich krajów, aby uniknąć końca świata, który jest już blisko.
 • CZYŚCIEC jest dziełem sądu ostatecznego. Jest to czystka ludzi oraz całej Ziemi w oznaczonych czasach : ludzi, którzy pozbywają się kłamstw z ich umysłów, które powodowały grzeszenie, i Ziemi, która pozbywa się wielkich miast, które ją drążą i wszystkiego tego, co grozi jej i jej potomstwu.
 • APOKALIPSA jest końcem świata, który występuje w czasach mesjańskich, w dniu kiedy Ziemia jest odwiedzana i kiedy prawda zostaje ujawniona. Jest to okres, kiedy Baranek walczy ze światem bestii oraz fałszywym prorokiem, i kiedy kładzie kres wszelkiej władzy, wszelkiej potędze, wszelkiej dominacji. Jego zwycięstwo nad nacjami kończy się upadkiem miast i nadejściem Nowej Jerozolimy.
 • ZMARTWYCHWSTANIE jest przemianą człowieka w anioła. Jest to drugie narodzenie, które wywołuje odrodzenie. Pochodzi ono z ducha wiedzy, który otwiera oczy na to, co oślepia i czego nie widzimy.
 • ANIOŁ to człowiek ze świętym duchem, który u schyłku świata, zostaje oświecony przez posłańca z nieba. Jest on w stanie, jak ten ostatni, przelecieć nad wszelką rzeczą ponadczasową.
 • MIASTO ŚWIĘTE jest nową Jerozolimą utworzoną przez wybrańców Boga. To jest właśnie prawdziwy kościół Chrystusa, który Piotr buduje, oraz wzór wszystkich miast królestwa Bożego.
 • KRÓLESTWO BOŻE to królestwo Boga nad całą Ziemią, która odnalazła piękność i czystość pierwotnych początków, podobnie jak prawidłową ilość żywych istot. W niewielkiej liczbie, anioły żyją dyskretnie i w zgodzie z naturą. Każdy robi swobodnie to, co chce, ponieważ są oni odtąd podobni do Boga, który wszystko stworzył dla ich przybycia. Rządzą oni razem z Nim, na zawsze.

(25) Aby pojąć znaczenie tej zmiany świata, wzniosłem was bardzo wysoko do nieba, za pomocą drabiny Jakuba, ażeby było dla was jasne, że jesteście częścią integralną wszechświata. Nie ma w istocie separacji między ludźmi a Ziemią, między Ziemią a słoneczną rodziną, między słoneczną rodziną a innymi światami Galaktyki, i między naszą Galaktyką a tymi z całego wszechświata. Co wyraźnie pokazuje, że ludzie i wszechświat są jednym, i Wiekuistym w sobie. Po co zatem te przemówienia tych, którzy nie rozumieją, że Bóg jest żywy, i że to dzięki temu, że mamy byt oraz ruch ?

*

(26) Moje dzieci, jeszcze raz wam mówię i po raz ostatni, że rozdmuchując wszystkie kłamstwa Ziemi, wiedza, która jest wam dana roztopi w ciągu kilku dni wszelką władzę, którą jedni mają nad drugimi. Ci, którzy wami rządzą staną się milczącym cieniem ; a wszyscy ci, którzy mają kolosalne pieniądze, będą się chowali pod kamieniami, ponieważ koniec już z ich arogancją i ich władzą ! Bo nie są oni właścicielami Ziemi i żywych istot. Uważali się za nich wyłącznie dlatego, że Bóg na to im pozwolił aż do dzisiaj, kiedy domaga się On o krew niewinnych, których oni pozabijali, aby rządzić. Ale ich świat kończy się tutaj, a wy nie zginiecie podczas jego zniszczenia ; ponieważ, aby was utrzymać przy życiu, Bóg autentycznie wysyła mnie do was. Każdego dnia Bóg doda wybrańców do swego ludu, dopóki nie będziecie wszyscy w bezpiecznych miejscach. A wtedy nadejdzie koniec.

Strona główna
Podsumowanie Księgi Życia
Darmowe pobieranie księgi życia w formacie PDF lub EPUB
Zamów wydaną księgę u wydawcy : PLUMOR
Kontakt
Pokaz rysunków z księgi
Filmy wyreżyserowane przez czytelników
Pomoc
Darmowe pobieranie Księgi Życia Baranka

Tłumaczenie Księgi Życia w internecie lub w PDF/Epub będąc ostatniej wersji, może zawierać błędy mimo całej staranności, którą zapewnialiśmy. Jeśli stwierdzicie jakiś problem, bardzo prosimy o zapoznanie się z oryginalnym tekstem, który znajduje się na witrynie francuskiej, aby go wyjaśnić. Aby tego dokonać, kliknij na francuską flagę, aby wyświetlić odpowiednią stronę. Możesz również nas poinformować o wszelkim błędzie, aby nam pomóc w jego poprawieniu.

Dziękujemy wam za waszą wyrozumiałość.

TOP
Kontakt ...
iconezamknąć